Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поступово вміння рахувати стає для дитини чимось досить зрозумілим та вже опанованим. Коли учень лічить десятки без проблем, треба робити наступний крок та вчитись лічити числа групами, чому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення певних обʼєктів. Вони згруповані у однаковій кількості. Наприклад кілька груп по пʼять або по десять квітів у кожній. Учню треба порахувати не окремо кожен предмет, а саме кількість цих груп, адже число обʼєктів у кожній відомо, бо вказується у завданні. Після цього дитині залишається просто підсумувати загальну кількість обʼєктів, що зображено на екрані та ввести правильне число у порожню клітинку. Наприклад, якщо на екрані пʼять груп по десять кульок у кожній, то всього кульок пʼятдесят. Коли дитина дає відповідь на питання про загальну кількість обʼєктів, то проходить на новий етап, де будуть інші малюнки по-новому згруповані. Кожний новий тип ілюстрацій є деталізованим зразком якісного візуального оформлення вправи, бо всі малюнки деталізовані, яскраві та приємні для роботи з ними. Важливо, що завдяки цій вправі дитина вчиться швидко рахувати обʼєкти у великій кількості, поступово тренуючись групувати їх, а відтак і робить перші кроки на шляху до розуміння теми множення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Лічба чисел групами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися