Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність чисел можна візуально зображувати різними методами. Один з них – так званий числовий промінь. Він дуже влучно відображає саму суть цифр: вони починаються в умовній точці, яку можна зобразити як одиницю, а далі йдуть безкінечним променем, адже до найбільшої цифри завжди можна додати ще одиницю. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати саме з таким форматом порядку чисел. На екрані перед дитиною зображено певний відрізок числової прямої. Але він є не повним: декілька ділянок порожні. Під малюнком є цифри, і завдання, яке ставиться перед дитиною, як раз і полягає у тому, щоб перемістити наведені нижче числа до своїх порожніх клітинок. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де буде нова ділянка числового променя, інші пропущені числа, які теж треба розставити на свої місця. Важливо, що у випадку, якщо учень надасть неправильну відповідь, то все рівно почнеться новий етап, але спочатку на екрані звʼявиться числовий промінь у правильному варіанті зображення. Це дозволить дитині навчитись на власних помилках, а не вважати їх своєю поразкою. Таким чином дитина краще засвоїть даний урок і навчиться більш вільно орієнтуватись у досить великих числах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Лічба чисел за числовим променем до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися