Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дизайн української гривні є предметом гордості її творців та й усього народу, адже ця валюта визнана однією з найгарніших у світі завдяки різноманіттю кольорової гами і вдалому стилістичному рішенню кожної купюри. Проте для сприйняття дитиною є складність. Оскільки цифра, що позначає номінал, тобто вартість, банкноти може бути вказана у різних частинах купюри, різного розміру та накладатись на різні обʼєкти (на відміну від, скажімо, долару США, де номінал завжди вказується в кутиках за рамкою зеленого поля), навчитись швидко читати номінал досить нелегко, принаймні для дитини, яка ще досить рідко має справу з грошима. Ця вправа була створена, щоб допомогти учню натренуватись у роботі з купюрами. У ході виконання цього завдання дитина буде лічити гроші, які представлені різними за номіналом та кількістю банкнотами. На екрані перед учнем міститься зображення кількох таких різних купюр. Учень має дати відповідь на питання про загальну суму грошей. При цьому на екрані також є додатковий персонаж, з яким взаємодіє герой. Коли дитина дає відповідь стосовно суми грошей, вводячи певне число у порожній квадратик, то проходить на новий етап завдання, де буде новий набір купюр та інший герой. Спочатку учень буде шукати цифри, що вказують на номінал, на кожній банкноті, але згодом почне впізнавати купюри відразу, керуючись кольором та людиною, яка на банкноті зображена.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.9
Лічба гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися