Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Копійки – це менша частина української валюти. Основною ж її частиною є гривня, банкноти котрої грають роль основного інструменту купівлі та продажу. Одна гривня – це сто копійок, причому з точки зору математики цікавою особливістю цього факту є те, що ця сотня може складатись із зовсім різних частин, адже у наявності є тільки деякі номінали – не існує монет номіналом, скажімо, 17 копійок. Натомість, якщо є необхідність зібрати саме таку точну суму, вона складається з кількох підходящих за вартістю монет. У ході виконання цього завдання дитина буде лічити копійки у межах однієї гривні. На екрані зображено кілька монет і додаткового персонажа, який грає роль ще однієї дійової особи, окрім, власне, учня. Згідно з умовами вправи саме монетки цього героя треба порахувати. Його наявність важлива, адже додає завданню ігрового елементу. Учень має зсумувати всі копійки, після чого ввести їхню загальну вартість у порожній квадрат. Важливо, що дитина рахує саме кількість грошей, а не монет. Наприклад, 50 копійок і 25 копійок – це вже 75 за вартістю, але всього дві за кількістю монет. Отже, у ході виконання цього завдання дитина тренується точно складати суму грошей, а окрім того вона більш твердо запамʼятовує, як виглядає монета кожного номіналу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Лічба копійок до 1 гривні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися