Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діти зазвичай роблять досить незначні покупки, але привчати їх самостійно і розумно витрачати гроші дуже важливо для виховання фінансової відповідальності. Але, роблячи маленькі покупки, дитині важливо правильно співвідносити копійки та гривні. Гривнею зазвичай називається та частина валюти України, яка представлена паперовими купюрами. Якщо загальна вартість монет у руках учня перевищує сотню, це вже гривня і більше. У ході виконання цього завдання учень навчиться визначати точну суму грошей за монетами, які є в нього у наявності. На екрані міститься кілька таких монет. Вони розташовані достатньо зручно, аби учню було легко порахувати їх, підсумувавши загальну вартість всіх зображених на екрані грошей. Під малюнком міститься два порожніх поля. До першого треба вписати кількість гривень, в друге – кількість копійок. Наприклад, три монети номіналом у 50 копійок – це одна гривня і 50 копійок. Коли учень сотні копійок вносить до гривень (забравши, звісно, розряд сотень), а все, що залишилось – до, власне, копійок, то проходить на наступний етап вправи, де буде інший набір монет.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Лічба копійок до 5 гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися