Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Обʼємні фігури сильно відрізняються від звичайних, двовимірних. Якщо трикутник або, скажімо, квадрат знаходяться на площині, тобто, наче на альбомному листі, то тривимірні фігури на кшталт кулі мають окрім довжини та ширини ще один вимір – глибину, отже, вони розміщуються у просторі. Звісно, щоб нанести зображення такої фігури на площину, необхідно вдатись до деяких хитрощів. Наприклад, намалювати перспективу, зобразити невидимі сторони, гру тіней та світла тощо. Учню слід навчитись розрізняти двовимірні фігури від тривимірних. У ході виконання цього завдання дитина закріпить своє знання назв обʼємних фігур. На екрані перед учнем на кожному етапі буде знаходитись зображення такої фігури. Під нею розміститься кілька варіантів назви. Учень аналізує зображення, згадує всі знання з цієї теми та обирає ту назву, яка належить зображеній фігурі. Коли дитина це робить, починається наступний етап, де як фігури, так і варіанти відповіді будуть іншими. Навіть якщо учень погано знається на фігурах цього типу, це завдання також буде для нього корисним, оскільки при неправильній відповіді на екрані зʼявляється правильний варіант. Отже, дитина може дізнатись багато нового та краще запамʼятати назви нових фігур. Кожен етап супроводжується додатковою ілюстрацією, яка не повʼязана з геометрією, але урізноманітнює візуальний ряд вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Назви об'ємних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися