Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо вже двовимірні фігури постійно використовуються у житті як база для створення тих чи інших предметів, то обʼємні фігури з їхнім багатством різновидів – тим паче. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться в цьому. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи буде новий набір малюнків. Кожен з них, попри невеликі розміри, детально пропрацьований, містить досить багато елементів та складників. Всі вони виконані у яскравих кольорах, їх легко впізнати, а окрім того вони мають немало цікавих особливостей. Наприклад, валіза з наклейками, або купа сіна, де видно мотузочки. Якість ілюстрацій та той факт, що на кожному етапі дитина буде стикатися з новим набором обʼєктів гарантує, що учню буде цікаво проходити рівні вправи. Заради того, щоб побачити, які обʼєкти будуть на наступному рівні, наприклад. Над ними зображується геометрична обʼємна фігура. Учень має порівняти малюнки з нею та зрозуміти, який з обʼєктів за формою нагадує цей предмет. Коли дитина натискає на нього, починається наступний етап. Навіть якщо учень заплутається і допустить помилку, то все рівно пройде далі. Просто спочатку побачить правильний варіант на екрані. Завдяки цій вправі учень зрозуміє, що обʼємні фігури буквально оточують його щодня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Об'ємні фігури у житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися