Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання фігур геометрії краще за все тренується різноманітними вправами, кожна з яких по-своєму тренує знання фігур та вміння працювати з ними. Конкретно це завдання має навчити дитину якнайліпше концентруватись на формі фігури як на головному критерії її відбору з-поміж інших. На екрані перед учнем міститься зображення кількох геометричних фігур. Важливо, що всі вони одного розміру, але різного кольору. Абсолютна більшість з них тотожні за формою, належать до одного виду, але серед них є одна, котра вибивається за цією ознакою з загального ряду. Учень має знайти її та виділити, після чого почнеться наступний рівень завдання. Там на дитину чекатиме інший ряд фігур, де буде виділятись одна, котра відрізняється від інших за формою. Виконуючи це завдання, дитина зрозуміє і запамʼятає важливість форми геометричної фігури, те, що саме це визначає її належність до певного типу. Форма фігури в свою чергу складається відразу з кількох понять. Це не тільки число кутів і сторін, а ще й їхнє співвідношення. А те, що всі фігури мають різний колір, грає подвійне значення. З одного боку це додає різноманіття візуальному ряду вправи, а з іншого – відволікає дитину, змушує її докладати більше зусиль для концентрації на формі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.2
Однакові фігури за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися