Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Є кілька одиниць вимірювання довжини і навіть кілька систем, але у рамках шкільної програми в Україні дитина вивчає метричну: міліметри, сантиметри, метри тощо. Інструментом для вимірювання довжини у побутових умовах, а також у школі, є лінійка. Її звичайна одиниця виміру – сантиметр, який дорівнює десяти міліметрам. В свою чергу десять сантиметрів – це один дециметр, а сто вже є метром. У ході виконання цього завдання дитина навчиться працювати принаймні з сантиметрами. На екрані дитина побачить лінійку, звичайне її зображення. Над нею знаходиться відрізок певної довжини. Особливість користування лінійкою у тому, що початок виміру не на одиниці, а на нулі. Це має запамʼятати дитина, коли починає вимірювати довжину. Тому для того, аби виміряти довжину відрізка, його треба перемістити саме до нуля. Після чого залишається тільки побачити, куди він досягає і ввести у порожню клітинку під зображенням число, що означає знайдену довжину. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап вправи, де треба виконати дії аналогічного характеру, тільки відрізок буде вже іншої довжини. Кожен етап супроводжується додатковими ілюстраціями, які не мають сюжетного звʼязку з виконаними діями, проте роблять візуальний ряд більш різноманітним, що посилює цікавість дитини до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Одиниці вимірювання довжини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися