Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри те, що геометричних фігур дуже багато, вони сильно відрізняються між собою, а коли йде мова про тривимірні обʼємні фігури, то їхнє число зростає на порядок, основних їх все ж значно менше, всього кілька. Йде мова про базові геометричні елементи, які є будівельним матеріалом для всіх фігур. Це точка, площина, пряма, промінь і відрізок. Їхня особливість полягає у тому, що для деяких з них навіть не можна підібрати визначення. Як описати площину? Або точку? Тим не менш, саме з відрізків, прямих та точок, які знаходяться на площині, і будуються всі відомі двовимірні фігури. У ході виконання цього завдання дитина буде вчити їх. На екрані перед дитиною міститься зображення персонажа, який також є учнем. Наявність героя-дитини створює відчуття причетності до колективної роботи, дає дитині змогу відчути, що вправа ніби звертається до неї. До того ж на кожному етапі персонаж-дитина буде іншим, що урізноманітнює візуальний ряд завдання. Цей герой думає (що показано у стилі коміксів: є хмаринка, яка ніби вилітає з голови персонажа) про ту чи іншу основну геометричну фігуру. Під малюнком є кілька варіантів, серед яких треба обрати назву тої, про яку йде мова у цьому етапі. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий рівень, де у думках у персонажа буде інша фігура. Зміняться також і варіанти відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Основні фігури геометрії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися