Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість додавання, яка робить цей процес більш простим для сприйняття дитиною, полягає у тому, що доданки є рівнозначними. Неважливим є розташування цих складників даної дії, адже суму вони дадуть одну й ту саму. Це правило учень має запамʼятати, для чого й було розроблено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад з дією додавання. Числа трицифрові, досить великі. Учень виконує цю дію і вводить число, яке вважає правильною сумою двох доданків, у порожній квадрат після знаку рівності. Але це – тільки перша частина вправи. Під великим прикладом є кілька менших числових виразів. Серед них треба знайти той єдиний, котрий в результаті дає таку саму суму. Зробити це дуже легко: цей приклад містить ті самі доданки, що й більший вираз зверху, але вони розташовані у іншому порядку. Коли дитина вводить число-суму та вибирає приклад, котрий дає такий самий результат, як і верхній, то проходить на новий етап, де завдання повторюється тільки з іншими виразами. На перших етапах учню слід самому переконатись у цьому, перевіривши це твердження експериментально – виконавши додавання для кожного приклада. Але на наступних рівнях все, що залишається робити дитині, це просто після вирішення верхнього виразу шукати приклади з розташованими у іншому порядку доданками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Перестановка доданків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися