Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожен місяць має своє місце не тільки відносно інших «колег», а й відносно сезонів. Деякі місяці є першими у своїй порі року, деякі – останніми. Дуже важливо, щоб учень навчився чітко і правильно співвідносити місяці з порами року, аби не заглядати в календар кожного разу, коли чує назву місяця, а знати, що, скажімо, з початком червня нарешті прийде довгоочікуване літо. Ця вправа розвиває таку впевненість у роботі з місяцями, що є дуже корисним у повсякденному житті. На екрані перед учнем міститься зображення,  на якому  проілюстрована та чи інша ситуація, що має чітку асоціацію з певним сезоном. Яскраве сонечко і вдягнена у футболку та шорти дитина, яка їсть морозиво однозначно асоціюється з літньою порою. Навколо ілюстрації є назва кількох місяців. Завдання учня в тому, щоб виділити той, яким літо починається або закінчується – це вже залежить від формулювання завдання. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап, де буде інший малюнок, оскільки пора року, звісно, теж буде іншою. І якщо на одному з рівнів знову йтиметься про літо, то цього разу треба буде знайти місяць, яким закінчує цей сезон.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.16
Початок/кінець сезону
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися