Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На відміну від додавання, складові частини математичної дії віднімання не є рівнозначними. Як не змінюй місцями доданки, а сума не зміниться, проте з відніманням все дещо складніше. Зменшуване, тобто перша цифра у виразі, обовʼязково має займати своє місце, будучи першим числом прикладу. Адже воно найбільше і слугує тим, від чого, власне, віднімають. А от відʼємники, скільки б їх не було, вже можуть змінювати місця як завгодно. Не важливо, що спочатку відняти від вісімки – одиницю чи трійку – результат цієї дії буде один і той самий. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у цьому. На екрані перед учнем математичний приклад віднімання, де є два відʼємники. Завдання має два етапи. На першому учню треба знайти результат дії віднімання, тобто виконати її та вписати різницю у порожню клітинку, яка знаходиться після знаку рівності. Але це ще не все. Під головним прикладом, який зображено в центрі екрану великими цифрами, є кілька значно менших. Серед них треба знайти один, котрий дає такий самий результат, як і головний, тобто має таку саму різницю. Знайти його досить легко: зменшуване має бути таким самим, тоді як відʼємники змінені місцями. Щоб пересвідчитись у тому, що такі приклади дійсно дають однаковий результат, спочатку учню слід виконувати віднімання для всіх виразів, і тільки потім шукати описані вище.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Подібні вирази на віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися