Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння лічити – це тільки база, хоча й дуже важлива для того, щоб дитина навчилась працювати з числами. Перший формат лічби, з яким знайомиться учень, полягає у тому, щоб до кожного числа додавати одиницю і таким чином дізнаватись наступне по порядку. Але такий формат не єдиний. Також є порядок зростання чисел та спадання. Особливість роботи з ним полягає у тому, що дитині навіть не треба нічого рахувати – достатньо проаналізувати числа і зрозуміти, де вони знаходяться на числовій прямій відносно одне одного. На екрані перед дитиною міститься зображення числового ряду. У завданні, яке вказано над ним, міститься формулювання того, як саме треба розташувати числа, тобто у якому порядку: зростання чи спадання. Учень читає завдання і аналізує числа. Після цього йому залишається просто розташувати їх від найменшого (крайнього зліва) до найбільшого (крайнього справа) так, щоб справа від кожного було більше, а зліва – менше. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де будуть нові числа. Також зображення цифр супроводжується ілюстрацією казкової феї. Згідно з елементарним сюжетом вправи, розташовуючи числа по своїх місцях, дитина допомагає їй. На кожному новому етапі дитину чекатиме не тільки інший набір чисел, а й нова фея.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Порядок чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися