Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа можуть бути у різних відносинах між собою, які в свою чергу виражаються на письмі тими чи іншими арифметичними знаками. Два цифрові вирази, які в результаті дають одне й те саме число, рівнозначні, тому між ними стоїть знак «дорівнює». Але це не єдина можлива ситуація: один вираз чи просто число можуть бути меншими або більшими від інших. Тож відповідно існують і спеціальні знаки, які відображають ці відносини. У ході виконання даної вправи дитина навчиться працювати з ними. На екрані перед учнем міститься зображення двох цифр. Вони здебільшого схожі. Цифри мають два розряди: десятки та одиниці – і по одному з них вони рівні. Але чи то в десятках, чи то в одиницях одна цифра більша від іншої. Між ними є порожній квадратик. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб поставити до цього порожнього поля відповідний знак – чи то більший, чи то менший. Використання цих знаків досить просте. До тої цифри, яка виражає на письмі більше число, знак має бути розвернутий ширшою стороною. Коли учень переміщує до порожнього квадрата правильний знак, то проходить на новий етап, де будуть нові числа, хоча механіка виконання вправи буде такою ж, як і на минулому рівні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Порівняння чисел до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися