Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість сторін та їхнє співвідношення – один із головних критеріїв для геометричних фігур. У ході виконання цього завдання учень буде більш докладно знайомитись з ним. На екрані перед дитиною міститься ряд геометричних фігур. Вони приблизно одного розміру, але виповнені у різних кольорах, а головне – більшість з них має різну кількість сторін та кутів, оскільки належить до різних видів фігур. У завданні сформульовано критерій пошуку. В залежності від рівня треба знайти фігуру або з найменшою або з найбільшою кількістю сторін. Учень докладно вивчає кожну фігуру, рахує сторони, аналізує, як вони співвідносяться між собою. Після цього дитина визначає ту фігуру, яка підходить до визначених критеріїв. Коли дитина виділяє її, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, але фігури будуть іншими. Зміниться і критерій пошуку у завданні, але завжди в рамках цього завдання йтиметься про кількість сторін. Навіть якщо дитина помилиться, заплутається і зробить хибний вибір, то все рівно пройде на наступний етап. Але спершу на екрані зʼявиться відповідь, аби учень міг її порівняти зі своїм варіантом, зрозуміти, в чому він допустив помилку та ще раз порахувати кількість сторін, пересвідчившись у цьому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.3
Порівняння фігур за сторонами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися