Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння – це основа роботи з числами, адже для того, щоб визначити, яке з них більше, а яке менше, необхідно правильно їх порівняти між собою. Але поза межами світу цифр вміння правильно порівнювати обʼєкти теж є дуже важливим. Для орієнтації у навколишньому світі учень має навчитись аналізувати предмети за їхніми зовнішніми характеристиками. Для цього використовується порівняння, зокрема – за висотою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься порівнювати між собою різні обʼєкти по висоті. Важливо памʼятати, що визначити ту чи іншу характеристику обʼєкта можна тільки у порівнянні. Ті предмети, які люди звикли вважати низькими, вони порівнюють зазвичай із самими собою, але ці  обʼєкти будуть, можливо, високими, якщо їх порівняти з кількома ще нижчими предметами. На екрані перед учнем міститься малюнок. Він деталізований, яскравий та якісно виконаний. На ньому зображено кілька різних обʼєктів живої природи. Серед них учень має вибрати та виділити той, який є найнижчим чи найвижчим – в залежності від етапу завдання предмет пошуку змінюється. Коли учень виділяє обʼєкт, який на його думку відповідає заданому критерію, то проходить на новий етап, де буде інша ілюстрація. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Порівняння висоти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися