Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для ефективного вивчення тієї чи іншої теми необхідно тренуватись у різноманітних завданнях. Чим більше способів подання інформації, тим з одного боку цікавіше дитині, а з іншого – тим сильніша стимуляція концентрації учня на певних навичках і знаннях, необхідних для роботи. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься у додаванні двоцифрових чисел. На екрані перед учнем міститься ілюстрація, на якій, окрім всього іншого, зображено цифру. Вона розміщується на аркуші, який тримає дитина. Під ілюстрацією є кілька прикладів, що містять дію додавання. У кожному доданками виступають двоцифрові числа. Обмежень нема: вони можуть бути круглими чи ні, а одиниці при додаванні цілком можуть впливати на розряд десятків. Задача, яка ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб з-поміж всіх цих прикладів вибрати той єдиний, для котрого зображена на ілюстрації цифра є сумою, тобто результатом дії додавання. Коли учень це робить, то і проходить на новий етап, де буде не тільки інший малюнок, а й нова цифра, а разом з нею – інші приклади під ілюстрацією.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Приклад, який відповідає даному числу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися