Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай у дитини при виконанні того чи іншого завдання з математики є всі складові частини, окрім, власне, результату цієї дії, який і треба знайти тим чи іншим методом. Але у ході виконання цього завдання учень зіштовхнеться з трохи іншим форматом роботи. На екрані перед дитиною міститься зображення малюнку, на одному з елементів якого є цифра. Вона є відповіддю, вже готовою різницею для прикладу, який містить дію віднімання. Залишається тільки обрати з-поміж кількох числових виразів під малюнком той, який підходить для цієї різниці. Для цього учень має виконати всі чотири дії віднімання, після чого виділити той, що вважає правильним, тобто той, що підходить до цифри, яка є на малюнку. Коли учень це зробить, малюнок зміниться, на екрані також зʼявляться нові приклади. Цифра, яка є на ілюстрації, слугує підказкою, а також головним орієнтиром. Навіть якщо учень не досить впевнено віднімає двоцифрові числа (а саме з ними доведеться працювати дитині), завдяки наявності вже готової відповіді буде легко зрозуміти, чи  правильно все робить дитина. А постійна зміна малюнків з кожним етапом гарантує, що візуальний ряд залишиться цікавим для учня.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.8
Приклад, що відповідає даному числу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися