Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай у речей, які виставляються на продаж, є чітка ціна, і далеко не завжди (точніше, досить рідко) у покупців є точно відповідна кількість грошей. Зазвичай покупець дає більше, а продавець віддає йому решту. Тобто від суми, яку дав покупець, віднімається ціна предмета, а залишок, тобто різниця, повертається покупцю разом з обʼєктом, який було куплено. Таким чином для ефективної роботи з грошима потрібні як навички додавання, так і вміння правильно правильно віднімати. У ході виконання цього завдання дитина навчиться правильно обчислювати решту. На екрані перед учнем міститься коротка задачка, в умовах якої описану ситуацію покупки персонажем того чи іншого предмета. Учень читає умови задачки, робить обчислення того, якою має бути решта. Після чого аналізує те, яку суму дав продавець персонажу. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб відповісти, чи правильно продавець порахував решту, чи не обманув часом персонажа. Коли учень дає відповідь на це питання, то проходить на новий етап, де буде інший персонаж, нова задачка та нове зображення грошей. Важливо, що дитина не просто обчислює, а оцінює, наскільки той чи інший набір купюр та монет відповідає певній кількості грошей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.13
Решта
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися