Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тотожними називаються вирази, які дають однакові результати при наявності зовсім різних елементів. Наприклад, якщо відняти від «7» число «2», а від «8» відняти «3», то різниця в обох випадках буде одна й та сама – це число «5». Правда, у ході виконання цього завдання дитині доведеться підбирати тотожні вирази у випадку з відніманням двоцифрових чисел. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією віднімання. Цифри зображено досить великими, яскравими, кожна має свій колір. Стиль їх зображення теж вельми цікавий: гострі кути супроводжуються плавними лініями. Під цим великим прикладом є кілька маленьких. Учень має вирішити всі. Серед тих прикладів, що знаходяться під великим, дитина має відшукати той єдиний, який за відповіддю співпадає з тим, що зверху. Коли учень виділяє його, то проходить на новий етап вправи, де треба виконати завдання аналогічного характеру. Важливо, що навіть у випадку помилкової відповіді дитина все рівно проходить далі, просто спочатку побачить правильний варіант під хибним. Таким чином учень може вчитись на власних помилках. А це значить, що наступного разу, на новому етапі, дитина буде більш уважною і зможе використати отриманий досвід.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.11
Рівні вирази за значенням до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися