Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тотожними є такі вирази, які є не однаковими за своїми складовими частинами, але при цьому вони повністю співпадають за результатом. Це можливо, коли складові частини прикладів пропорційні. Наприклад, якщо від «9» відняти «4», а від «10» відняти «5», то в результаті обох дій вийде пʼятірка. Бо хоча зменшувані та відʼємники були різними в обох випадках, вони були однаково пропорційними. У ході виконання цього завдання дитина навчиться підбирати тотожні вирази, котрі містять дію віднімання. На екрані перед учнем міститься малюнок, на частині якого є приклад із відніманням. Під ілюстрацією є ще кілька числових виразів із відніманням. Учень має обчислити кожен, щоб підібрати з нижніх прикладів ті, які дають такий самий результат, як і верхній. Цей приклад учень має виділити, після чого дитина проходить на новий етап (незалежно від того, чи правильну відповідь вона дасть). Навіть якщо дитина помилиться, то все рівно пройде на новий рівень, просто спочатку побачить правильний варіант. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Рівні вирази за значенням до 1000 на різницю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися