Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання – це процес, при котрому від початкового числа, яке називається зменшуваним, віднімається інше число (відʼємник), і в результаті залишається різниця. Але одну й ту саму різницю можуть давати різні приклади на віднімання. У ході виконання цього завдання дитина переконається у цьому. На екрані перед учнем міститься ілюстрація, на якій в тій чи іншій формі зображено приклад з відніманням. Він може бути написаний на аркуші, який тримає дитина, або бути частиною діалогу двох персонажів – все залежить від етапу, адже на кожному рівні вправи ілюстрація інша. Під малюнком міститься кілька виразів на віднімання. Учень обчислює їх всі та знаходить той, різниця якого співпадає з різницею приклада, що зображено на малюнку. Таким чином дитина знаходить тотожні вирази, себто такі, що при різниці між елементами дії дають однаковий результат. Дитина вибирає їх, після чого й проходить на наступний рівень. Навіть якщо учень помилиться з відповіддю, то все рівно пройде далі, просто спочатку побачить правильний варіант, аби запамʼятати цей урок на майбутнє.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.10
Рівні вирази за значенням на віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися