Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тотожними математичними виразами можна назвати такі, що дають однаковий результат при наявності зовсім різних елементів дії. Наприклад, одну й ту саму суму може дати додавання зовсім різних чисел. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати тотожні вирази, при цьому використовуючи вміння додавати досить великі числа. На екрані перед дитиною є зображення, на якому, окрім інших елементів, міститься також і приклад додавання. Важливо, що він – далеко не єдиний елемент малюнка, хоча на цифрах і робиться акцент. На кожному етапі ілюстрація інша. Малюнок іноді містить персонажів-тварин, казкових героїв або просто дітей, які сприймаються учнем, як інші юні математики. Під ілюстрацією є відразу кілька інших варіантів прикладів з додаванням двоцифрових чисел. Учень обчислює всі: і той, який є на малюнку, і ті, котрі містяться під ним. Після цього залишається тільки знайти з-поміж вказаних під малюнком прикладів той, який співпадає за сумою із зображеним безпосередньо у ілюстрації. Далі дитина проходить на новий рівень, де окрім малюнка змінюються й приклади.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.12
Рівні вирази за значенням з двоцифровими числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися