Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як відомо, місяців у році дванадцять, по три на кожну пору року. Кожен місяць має свої особливості, це не просто набір днів – він має свої особливості. Кількість днів у місяцях теж може відрізнятись. Місяці ніби «накладаються» на тижні (або навпаки), котрі слідують один за одним. Щоб знати, яке число, тобто який за порядком день місяця припадає на який із днів тижня, існує календар. З його допомогою можна, наприклад, ще у середині лютого дізнатись, що дванадцяте березня – це буде понеділок. Вміння працювати з календарем є дуже важливим для будь-якої людини, адже воно дає змогу розпланувати свій час, визначити, які числа місяця будуть вихідними днями тощо. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме працювати з календарем. На кожному етапі учень бачить на екрані перед собою лист календаря – окремий місяць, де у форматі таблиці розписано, які числа припадають на які з днів. Кожен стовпчик – це день тижня, вони позначені скороченими назвами. Над календарем є завдання, у якому сформульовано мету пошуку. Наприклад, треба знайти, яким буде 15 травня. Учень шукає це число у календарі і бачить, до якого дня воно відноситься. Після цього залишається лише обрати цей день з-поміж інших варіантів, які є на екрані під календарним листом. Ці варіанти слугують водночас і підказками, адже учень принаймні знає, чи у правильному напрямку шукає і може швидше визначитись з варіантом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.10
Робота з календарем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися