Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже певний час працює з цифрами, то поступово починає сприймати їх як певний самостійний атрибут. Але насправді будь-яка цифра – це символ, що передає значення кількості. Умовність цього символу в тому, що насправді лише історичні обставини привели до того, що сучасні цифри є саме у нинішньому варіанті, тоді як кілька століть тому були аналогічні символи зовсім іншого вигляду. Отже, цифри можна замінити на обʼєкти, які в обставинах числового виразу матимуть значення кількості. У ході виконання цього завдання дитина буде розшифровувати такі вирази, котрі містять як звичні цифри, так і зовсім сторонні, здавалося б, предмети, які в даних обставинах мають значення чисел. На екрані перед дитиною міститься вираз у стовпчик. Він вже є завершеним – результат дії, чи то додавання, чи то віднімання, є відомими. Але деякі цифри у складі чисел, що прийняли участь у цій дії, замінені на обʼєкти, скажімо, на фрукти. Дитина має вичислити, які цифри приховуються за такою своєрідною «маскою». Для цього необхідно виконати ряд дій по розрядах. Наприклад, якщо невідомою є перша цифра першого доданка і друга – другого, тоді треба від цифр, що складають суму, по черзі відняти відомі доданки. Коли учень вводить до відповідних клітин під прикладом цифри-відповіді, то проходить на наступний етап, де буде подібний, але інший приклад у стовпчик.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.4
Розшифруй вираз в стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися