Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дні в місяцях розприділяються не рівно. У деяких днів більше, у деяких – менше. Зазвичай вони чергуються, і тільки у липні та серпні в обох по 31 дню, хоча вони йдуть один за одним. Крім того, якщо у більшості місяців або 30, або 31 день, і різниця між ними не така вже й велика, то у лютому майже завжди 28 днів. Але раз на чотири роки починається високосний рік, де днів у лютому 29. Всі ці тонкощі учень має запамʼятати, а також затямити, скільки днів в якому з місяців. Ця вправа тренує саме ці навички. На екрані перед учнем стоїть персонаж, який тримає великий для себе аркуш паперу. Над ним є завдання, де названо місяць, число днів для якого треба визначити. Під персонажем є кілька чисел. Учень має перемістити до аркуша одне з цих чисел, яке на його думку відповідає кількості днів у, скажімо, серпні. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап, де буде інший персонаж (котрий не має суттєвого значення для самої вправи, але їхня зміна робить візуальний ряд більш цікавим), а також інший місяць, вказаний у завданні. Навіть у випадку помилки дитина проходить далі, просто спочатку бачить перед собою необхідний варіант відповіді. Тож якщо дитина не особливо впевнено почуває себе у цій темі, дане завдання з тренувального перетвориться на пізнавальне, і завдяки ньому дитина дізнається багато нового.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.15
Скільки днів в місяці?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися