Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знак рівності більшістю дітей сприймається як арифметичний символ питання, адже після нього зазвичай стоїть порожнє місце, де треба вказати результат тої чи іншої дії. Але насправді знак рівності є набагато більш багатогранним символом. Перш за все, він, власне, показує, які вирази дають один і той самий результат. Крім того, доданки, якщо читати приклад навпаки, можна сприймати як складові елементи числа. У ході виконання цього завдання дитина навчиться саме так розглядати приклади, що значно розширить розуміння математичних виразів і полегшить роботу з дією додавання в майбутньому. На екрані перед учнем міститься числовий вираз. Він містить кілька цифр, але не має знаку рівності. Замість цього під виразом є кілька чисел, а у завданні всі доданки названо як складові частини одного з цих наведених нижче чисел. Читаючи завдання, аналізуючи приклад і числа, дитина розуміє, яку насправді роль править знак рівності. Саме завдання полягає у тому, щоб з-поміж кількох варіантів знайти те число, для якого доданки зверху будуть складовими елементами, тобто знайти суму для доданків. Щоб це зробити, учень просто додає їх між собою. Коли дитина обирає число, яке вважає правильним, то проходить на новий етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим прикладом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.3
Склад числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися