Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа будуються з цифр, а порядок цифр дає змогу зрозуміти, про які чисельні розряди йде мова у кожному конкретному випадку. Наприклад, якщо учень бачить число «43», то перша цифра, тобто четвірка, означає, що у цьому числі є розряд десятків, причому їх чотири. Крайня права цифра означає одиниці. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у вмінні будувати числа за допомогою цифр. На екрані перед учнем міститься зображення потягу. Ця ілюстрація виповнена в кращих традиціях малюнків до дитячих казкових книг: яскраві, але не надто сліпучі кольори, округлі форми, приємні риси та помірна деталізація. У завданні, яке вказано над цими вагончиками, названо число, яке треба скласти. А під поїздом міститься кілька цифр. Серед них є потрібні – ті, які й будуть будівельним матеріалом для числа. Щоб скористатись ними, учень має перемістити цифри на вагончики, після чого почнеться новий етап, де буде інше число у завданні та нові цифри під поїздом. Важливо, що цифр під вагончиками завжди більше, ніж має мати задане число, тож дитині доведеться докласти зусилля та уважно вивчити число, щоб не просто розмістити цифри у правильному порядку, а й обрати саме ті з них, які необхідно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Складаємо число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися