Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Симетрія – досить різнопланове поняття, адже і видів симетрії є кілька. Але працювати з нею здебільшого легко завдяки особливостям зображенням – симетричну фігуру легко впізнати, навіть якщо не дуже добре розбиратись у понятті. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься розрізняти симетричні та асиметричні фігури. На екрані перед учнем міститься зображення обʼєкта. Це зображення подається як малюнок, який було розірвано. Лінія, по якій це зробили, виглядає як пряма, що ділить малюнок на дві частини. Таким чином утворюється вісь, відносно якої малюнок може бути симетричним (якщо його половинки дзеркально підходять одна одній) або несиметричним. Учень аналізує зображення, дивиться, чи однаковими є половинки, якщо б цей малюнок зігнути навпіл, і дає відповідь на питання його симетричності. Після цього дитина проходить на новий етап, де буде вже інша фігура. Важливо, що ця вправа навіть має певний простий сюжет: є персонаж, який зігнув або розірвав малюнок, так там і зʼявилась риска, що ділить фігуру на дві частини. На кожному етапі буде не тільки нова фігура, а й інший персонаж. Це робить вправу більш різноманітною, а відтак – і більш цікавою для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.7
Симетрія
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися