Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Таблиця – один з найзручніших інструментів подання інформації. Аби успішно та ефективно нею користуватись, дитина має лише навчитись розуміти та сприймати те, яким чином відомості в таблиці розташовані. Саме тренуванню вміння працювати з таблицями й присвячено цю вправу. На екрані перед учнем міститься цифрова таблиця, що міститься пʼять стовпчиків та пʼять рядів, не рахуючи першого, де, власне, розташовані цифри у порідку лічби. Числа не обовʼязково від одиниці – це залежить від етапу завдання – але обовʼязково у вірній послідовності лічби, наприклад «5», «6», «7» і так далі. Ряди у стовпчики утворюють своєрідні перехрестя, де вказано суму двох доданків: того числа, яке на вершині цього стовпчика, та того, що є першим у ряду. Але таблиця не повна – деякі перехрестя пусті. Завдання дитини полягає у тому, щоб зрозуміти метод подання інформації у цій таблиці, після чого вирахувати числа, що треба вписати у пусті клітинки. Коли учень доповнює таблицю, завершуючи її, то проходить на новий етап завдання, де треба буде виконати дії аналогічного характеру, тільки таблиця буде інша: нові числа, інше розташування пустих клітин. При цьому цифри мають цікаве та яскраве кольорове оформлення, що додає завданню більшої естетичної привабливості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.9
Таблиця додавання чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися