Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень навчиться розпізнавати фігури, ознайомиться з їхніми базовими елементами та попрактикується у тому, щоб впізнавати їх серед предметів оточуючого світу, залишається тільки потренуватись у створенні нових фігур. Цьому присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься робоче поле, яке поділено на квадрати. Певною мірою воно подібне до аркушу зошита, який розділено на маленькі квадрати та який використовують на уроках математики. Над цим полем сформульовано завдання, у якому вказано розміри майбутньої фігури у квадратах. Скажімо, треба збудувати прямокутник з довжиною у пʼять квадратиків та шириною – у три. Тоді учень вимірює потрібну кількість клітин, після чого виділяє їх так, щоб на робочій зоні утворилась фігура. Кожна клітинка, на яку натисне дитина, матиме інший колір. Коли учень виконає задачу, яка поставлена у завданні, то пройде на новий етап, де метою буде створення вже іншої фігури, іншого розміру. Завдання супроводжується додатковими образами персонажів, наприклад, казковими і добрими звірятками. Ці герої не мають відношення до виконання вправи, але їхня присутність додає завданню більшого ігрового аспекту і робить візуальний ряд насиченішим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Утворення фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися