Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У відніманні може брати участь не тільки один відʼємник, а відразу кілька. Хоча більшість прикладів, з якими дитина ознайомиться у шкільній програмі, працюють тільки з одним, важливо, щоб учень навчився віднімати від певного числа відразу кілька інших чисел по черзі. Цьому й присвячено дану вправ. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад з дією віднімання, елементи якого є не цифрами, а ілюстраціями, на котрих зображено групи предметів у певній кількості. Учень підраховує число обʼєктів у кожній з цих груп, після чого виконує по черзі дію віднімання. Спочатку від зменшуваного віднімається число предметів з першого відʼємника, потім від результату цієї дії віднімається наступний відʼємник. Остаточний, кінцевий результат дитина вводить у пусту клітинку, яка міститься після знаку рівності. При цьому вправу можна виконувати по-різному. Можна не тільки по черзі віднімати два відʼємники, а й скласти, тобто додати їх між собою. Так чи інакше, дитині доведеться тримати у памʼяті певне число, з яким виконується дія віднімання. Коли учень вписує остаточну різницю, то проходить на новий етап. Там буде інший приклад та нові предмети, отже дитині буде цікаво переходити з етапу на етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Віднімання більше ніж 2 чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися