Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімати, як і додавати, у випадку з двоцифровими числами треба по розрядах. Це простіше всього починати робити, якщо відʼємник одноцифровий. Саме такий формат завдання є у цій вправі. На екрані перед учнем міститься математичний приклад віднімання, де двоцифровим є тільки зменшуване. Учень аналізує вираз і розуміє, як саме треба віднімати одноцифрове число. Наприклад, якщо від «27» треба відняти «5», то цифру, яка позначає розряд десятків, чіпати не треба – тому різниця становиться «22». Важливо, що у випадку, якщо відʼємник більший, ніж цифра, яка позначає розряд одиниці в двоцифровому числі (наприклад, якщо відʼємник «8», а зменшуване «34»), то від цифри, яка позначає розряд десятків, треба відняти одиницю. Коли учень вводить число, яке вважає правильною відповіддю, у пусту клітинку, що знаходиться після знаку рівності, то проходить на новий етап, де буде інший приклад з відніманням. Навіть у випадку хибної відповіді дитина все рівно проходить далі, оскільки помилка – це не поразка, а урок. Правильний варіант зʼявиться на екрані під хибним, аби учень зміг зрозуміти та використати досвід помилки продуктивно на новому етапі. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Віднімання двоцифрового та одноцифрового числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися