Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про віднімання двоцифрових чисел, головний базовий момент, який треба зрозуміти дитині полягає у тому, що виконувати дію віднімання слід по розрядах: від одиниць потрібно віднімати одиниці, а від десятків – десятки. Виключенням є випадки, коли відбувається перехід через розряд, тобто одиниці відʼємника більші за одиниці зменшуваного. Але такі випадки відсутні у даному завданні, оскільки у ході його виконання дитина тільки знайомиться з темою віднімання двоцифрових чисел. На екрані перед учнем міститься зображення математичного прикладу віднімання, де як зменшуване, так і відʼємник – двоцифрові числа. Дитині треба виконати дію по розрядах, після чого ввести різницю, тобто число, яке, як вважає учень, є правильною відповіддю на питання. Коли дитина це зробить, то пройде на новий етап, де треба буде виконати аналогічне завдання з новими двоцифровими числами. Важливо, що на кожному етапі цифри виглядають трохи інакше: змінюється їхній колір та навіть стиль зображення. Завдяки цьому різноманіттю зберігається інтерес дитини до виконання вправи. Ще один інструмент посилення інтересу учня до вправи – наявність на кожному рівні невеликого малюнка, який, хоча й не повʼязаний з завданням, додає візуальному ряду більшої насиченості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Віднімання двоцифрових чисел без переходу через розряд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися