Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання у стовпчик найкраще підходить для того, аби наглядно показати учню, як відбувається цей процес по етапах. Спочатку треба відняти одиниці від одиниць, потім – десятки від десятків. При цьому може відбуватися і перехід через розряд: коли одиниці відʼємника більші за одиниці зменшуваного, необхідно додатково від десятків зменшуваного відняти ще одиницю. Таким чином учню доводиться запамʼятовувати це і тримати у голові під час порозрядного віднімання. Наприклад, якщо від «56» відняти «29», то в результаті вийде «27», адже від пʼятірки, що позначає десятки у зменшуваному, окрім двійки, треба також відняти одиницю, бо девʼятка більша за шестірку. Оскільки числа у вправі розміщені у стовпчик, дитині буде досить легко орієнтуватись у них і розуміти, що одиниці зменшуваного знаходяться саме над одиницями відʼємника, і так само з десятками. Коли учень під прямою рискою дає відповідь (вводячи число, яка вважає правильним), то проходить на наступний етап завдання, де буде інший приклад, теж розміщений у стовпчик. Навіть у випадку помилки учень все рівно пройде на новий етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Віднімання двоцифрових чисел у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися