Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання круглих двоцифрових чисел, віднімання від двоцифрового числа одноцифрового та віднімання двох двоцифрових без переходу через розряди – це все окремі випадки даної математичної дії, які значно легше зрозуміти, якщо вивчати їх послідовно. Коли учень пройде даний матеріал, він може тренуватись з віднімання двоцифрових чисел без буд-яких обмежень. Цьому присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення трьох математичних прикладів з відніманням. Над ними є три цифри, кожна з яких є різницею, тобто результатом віднімання, для одного з трьох прикладів. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб виконати дію віднімання для кожного прикладу і розмістити вирази кожен до своєю різниці. Коли учень зрозуміє, як працювати з двоцифровими числами, то почне давати відповідь більш впевнено та швидко. Цифри оформлені у приємному для сприйняття стилі, вони нагадують ілюстрації до дитячих книжок: округлі форми, яскраві кольори. Важливо, що наявність варіантів для вибору є суттєвою підказкою для учня. Тож навіть якщо дитина й не достатньо впевнено віднімає двоцифрові числа, то все рівно зможе пройти це завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Віднімання двоцифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися