Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Процес віднімання є протилежним до додавання. Коли йде мова про віднімання двоцифрових чисел, слід починати працювати над даною темою з круглих чисел, тобто таких, які закінчуються на нуль. Ця цифра використовується тільки для того, щоб позначити належність до певної десятки, відкриваючи її. Сам по собі нуль не використовується при обчисленнях і його розуміють як умовний вираз «9+1» з переходом одиниці на наступний розряд. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад віднімання, де як зменшуване, так і відʼємник – круглі числа. Працювати з ними дуже легко: треба просто відняти цифри, які позначають десятки, а до результату додати нуль. Наприклад, якщо від «80» треба відняти «30», то це все рівно що від вісімки відняти трійку, просто після результату ще треба дописати нуль, щоб вийшло «50». Аби відповісти на питання рівня, дитині треба просто ввести число, яке вона вважає правильною відповіддю, у пусту клітинку після знаку рівності. Після цього учень проходить на новий етап, де буде інший приклад з відніманням круглих чисел. Важливо, що рух між рівнями здійснюється навіть у випадку хибної відповіді учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Віднімання круглих чисел до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися