Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання трьох чисел подібне до аналогічної операції з додаванням, але є свої особливості. Справа в тому, що всі доданки рівноцінні, тому від зміни їх місцями нічого не змінюється для результату дії. А от для віднімання характерна більш глибока диференціація ролей елементів прикладу. Перше число є найбільшим, саме від нього віднімаються всі інші, і воно має залишатись на своєму місці – це зменшуване. А от відʼємники дійсно можуть мінятись місцями. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься віднімати від зменшуваного двічі. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад з дією віднімання. Відʼємників два. Складність у тому, що учень має відняти від зменшуваного одне число, після чого тримати в памʼяті результат дії і вже від нього, цього результату, відняти наступне число. Коли учень це зробить, то кінцевий результат треба вписати у пусту клітинку, що знаходиться після знаку рівності. Після того, як дитина це зробить, почнеться новий етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру, тільки числа у прикладі будуть, звісно іншими. На кожному етапі змінюється стиль зображення цифр, таким чином зберігається цікавість дитини до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.12
Віднімання трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися