Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання у стовпчик є корисним та зручним з тієї ж причини, що й додавання, яке виконується у даному форматі. Завдяки ньому зручно віднімати порозрядно. Але поки дитина працює лише з одиницями, ця вправа допомагає просто звикнути для нетипового зображення математичного виразу, де цифри розміщуються не горизонтально, а вертикально одна під іншою. На екрані перед дитиною якраз такий приклад. Зменшуване знаходиться зверху, відʼємник – під ним. Потім замість знаку рівності йде довга риска. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб зайти різницю, тобто результат дії віднімання. Коли учень це робить, то проходить на новий етап, де буде інший приклад, але теж у цьому форматі. Важливо, що всі цифри мають приємний візуальни стиль зображення. Вони намальовані з округлими формами, мають яскраві кольори, їхню форму легко вгадати, але при цьому вони можуть, наприклад, нагадувати повітряні кульки. Навіть якщо дитина помилиться, виконуючи це завдання, то все рівно пройде на новий етап. Але спочатку учень побачить правильний варіант відповіді на екрані, таким чином запамʼятовуючи отриманий урок для того, щоб використати його у майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Віднімання у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися