Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання двоцифрових чисел – тема досить складна, оскільки дитині багато елементів цієї дії доводиться тримати в памʼяті під час її виконання. Особливо це стосується випадків, коли є два і більше відʼємників, а під час віднімання відбувається перехід через розряд. Віднімання у стовпчик – прекрасний спосіб трохи полегшити задачу. Оскільки одиниці знаходяться в такому випадку під одиницями, а десятки – під десятками, учню набагато простіше орієнтуватись в цифрах. На екрані перед дитиною міститься якраз такий приклад, що містить дію віднімання та два відʼємники з одним зменшуваним. Учень може вирішувати приклад двома способами: можна послідовно відняти від зменшуваного перший відʼємник, запамʼятати результат і вже від отриманого числа віднімати другий відʼємник. Інший спосіб використовує дію додавання. Можна додати обидва відʼємники між собою і вже після цього від зменшуваного відняти отримане число. Так чи інакше, дитині доведеться тримати в памʼяті результат першої з двох математичних дій. Завдяки тому, що числа розташовані у стовпчик, учню простіше не заплутатись у переході через розряди. Коли дитина під горизонтальною рискою вказує кінцеву відповідь, то проходить на новий етап завдання, де буде інший приклад з двома відʼємниками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.14
Віднімання у стовпчик 3 чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися