Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина тільки починає вивчати нову для себе тему, дуже важливо, щоб перші кроки у цьому були достатньо легкі, а головна мета – це дати учню розуміння теми. Саме тому для виконання віднімання з трицифровими числами корисно використовувати формат обчислення у стовпчик. Справа в тому, що завдяки тому, що цифри кожного розряду знаходяться саме під або над подібними їм, досягається справжня наглядність цього процесу. На екрані перед учнем міститься приклад з дією віднімання, де цифри розташовані у стовпчик, а під ними міститься горизонтальна риска, що замінює собою знак рівності. У пусту клітинку під нею треба буде ввести відповідь, тобто число, яке є різницею. Учень аналізує зображення, після чого поетапно, починаючи від одиниць, виконує віднімання. Коли дитина це зробить, то перейде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з новим прикладом. Навіть якщо дитина через новизну поданого матеріалу допуститься помилки, то все рівно пройде на новий етап. Але спочатку побачить правильну відповідь на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Віднімання у стовпчик трицифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися