Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про віднімання, робота з однаковими числами перетворюється у досить цікавий та особливий процес. Справа в тому, що, якщо від числа відняти рівно таке саме число, в результаті буде нуль, тобто цифра, яка позначає відсутність кількості. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з даним правилом. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад. Різницею виступає якраз нуль, тоді як, в залежності від етапу, відомими залишаються або зменшуване, або відʼємник. Зазвичай зменшуване більше відʼємника, але, якщо вони однакові, то різницею і буде нуль. Отже, оскільки одна з клітинок пуста, учень має просто ввести туди таке ж число, як і на сусідній, зробивши тотожними зменшуване та відʼємник. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де буде приклад з віднімання такого ж роду, але числа будуть іншими. Робота з нулем та віднімання однакових чисел є важливим саме з точки зору розуміння дитиною принципів віднімання як математичного процесу. Завдяки цій вправі розвиваються аналітичні здібності, памʼять. Всі цифри зображено у приємному стилі, вони різнокольорові та яскраво зображені.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Віднімання з однаковими числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися