Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб зберегти цікавість дитини до вивчення того чи іншого предмета чи теми, необхідно міняти час від часу методи викладання інформації. Звичний формат викладання у випадку із відніманням – це цифрові знаки. Але у ході виконання цього завдання учень, окрім роботи з цифрами, також буде працювати з ілюстраціями до впарви. На екрані перед дитиною знаходиться малюнок, на якому зображено дві групи однакових предметів, між якими знаходиться знак віднімання. Перша група, яка грає роль зменшуваного, звісно, більша, ніж відʼємник, але при цьому ці обʼєкти тотожні за кольором, розміром і формою. Під малюнком є три варіанти цифрового прикладу з віднімання. Учень не має рахувати всі предмети, адже зменшуване та від'ємик є однаковими у всіх трьох варіантах. Завдання полягає у тому, щоб обрати вираз із правильною часкою. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання, де буде нова ілюстрація та інша трійця прикладів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.7
Віднімання за картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися