Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина виконує ту чи іншу математичну дію з кількома складниками, робить вона це по звичній схемі порядку: зліва направо. Але іноді в центрі прикладу залишається один чи кілька виразів, які треба виконати в першу чергу, щоб вже з їх результатом продовжити працювати. Такі частини позначаються дужками. Отже якщо у прикладі є вираз, який відокремлений від всього іншого круглими дужками, дію, яка в ньому описана, треба виконувати в першу чергу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме в роботі з такими багатоскладовими прикладами. На екрані перед учнем міститься математичний вираз, що може містити як додавання, так і віднімання. Але головне – в ньому є такі відокремлені частинки у дужках. Окрім того, між різними частинами цього виразу є знак рівності. Це означає, що він містить не один, а кілька наборів дій, які поєднані тотожністю, бо дають один і той самий результат. Важливо, що приклад, наведений на верхній частині екрану, має остаточну відповідь. Учень має докладно вивчити його, виконавши кожну дію, порівнявши його частини, зрозумівши, чому в результаті є саме це, а не інше число. Під цим прикладом міститься інший, цього разу неповний. Відомий один з виразів та кінцевий результат. Вони є орієнтирами. Завдання дитини полягає у тому, щоб заповнити всі пусті клітинки так, аби вираз став повним і правильним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.13
Віднімання за прикладом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися