Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай тема віднімання дається учням трохи складнішою за тему додавання. Тож, коли йде мова про роботу з трицифровими числами, варто починати з віднімання круглих цифр. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватися віднімати сотні. На екрані перед учнем знаходиться зображення типового математичного прикладу, але як зменшуване, так відʼємник є круглими числами, що закінчуються на нуль. Це значно спрощує завдання, адже віднімати треба тільки ті цифри, що знаходяться у розряді сотень та десятків, а потім до кінцевої відповіді просто додати нуль. Наприклад, якщо від «850» відняти «550», це все рівно, що від «85» відняти «55», а в кінці дописати нуль, аби вийшло «300». Коли учень вписуватиме у пусту клітинку, що знаходиться після знаку рівності, число, яке вважає правильною відповіддю, то пройде на новий етап завданн. Ця вправа досить легка і була створена, перш за все, для того, щоб дати учню змогу звикнути виконувати дію віднімання з сотнями – числами достатньо для дитини великими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Віднімання круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися