Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання – це математичний процес, який є протилежним додаванню. При відніманні певна кількість предметів забирається від початкової суми. Щоб дитина змогла дійсно правильно зрозуміти цей процес, усвідомити його нерозривний звʼязок з додаванням як зі своєю протилежністю та навчилася вільно віднімати, краще тренуватись у цьому, починаючи з вправ, де замість чисел є малюнки. Таким і є дане завдання. На екрані перед учнем міститься дві групи предметів, між якими знаходиться знак «мінус», який і є традиційним знаком дії віднімання. Отже учень лічить обʼєкти в обох групах і забирає з числа першої кількість другої. Результат цієї дії вже у вигляді цифри дитина має ввести у пусту клітинку, яка знаходиться після знаку «дорівнює». Коли учень це робить, то проходить на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічну дію віднімання, але зміниться як характер зображених предметів, так і їхня кількість. Таким чином учень вчиться віднімати різні числа, а для зображення різниці – користуватись цифрами. Навіть якщо дитина помилиться, то все рівно пройде на новий етап, просто спочатку побачить на екрані правильну відповідь під неправильною, аби запамʼятати урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Віднімання за картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися