Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже ознайомилась з поняттям площі, залишається навчити її працювати з цією величиною. Цим і займеться учень у ході виконання даного завдання. На екрані перед дитиною міститься досить велике робоче поле, яке поділене на малі рівні квадратики. У завданні, яке сформульовано над цим малюнком, вказана площа фігури, яку має образити учень. Натискаючи на кожен окремий квадратик, дитина його виділяє, змінюючи його колір. Оскільки площа – це розмір поверхні фігури, значить стільки квадратних одиниць, скільки вказано у завданні в якості площі, має виділити дитина. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де у завданні буде вказано інший розмір фігури. Попри те, що завдання здається одноманітним, воно залишається цікавим для виконання дитиною завдяки кільком особливостям. Перш за все, візуальний ряд збагачується завдяки наявності додаткового персонажу. Це може бути казковий герой або добре звірятко. Другий важливий момент – зміна площі на кожному етапі. Завдяки цьому учень ще більше підходить до розуміння множення. Адже, якщо треба утворити фігуру площею 18 квадратних одиниць, в результаті одна зі сторін матиме три одиниці в ряд, а друга – шість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Відновлення площі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися