Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійсно цікавою математика стає тоді, коли її знання допомагає у тих чи інших справах, які тільки віддалено мають звʼязок з числами. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у відніманні саме таким способом. На екрані перед учнем міститься низка малюнків, у кожного є свій математичний приклад з дією віднімання. Наприклад, три акваріуми, на яких є три числові вирази. Під ними є три рибки, на кожній є своя цифра. Учень виконує віднімання для кожного акваріума та переносить туди рибку з числом, що є різницею, тобто результатом дії. Малюнки на всіх етапах виконані у гарному та приємному стилі, мають яскраві кольори та зрозумілі форми. Таким чином на кожному етапі дитина виконує дію віднімання тричі. Коли учень переміщує рибок до своїх акваріумів, то проходить на наступний етап, де буде інший малюнок та нові приклади й числа, що виконують роль різниці. Навіть якщо дитина дасть неправильну відповідь, то все рівно пройде на новий етап. Таким чином невдача перестає сприйматись як поразка і перетворюється у джерело цінного досвіду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Відповідність малюнка та приклада
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися