Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча дія віднімання є протилежною до додавання, між ними є суттєва різниця, яка полягає у тому, що складові частини цих дій грають зовсім різні ролі у кожному окремому випадку. Для додавання характерна рівнозначність доданків, а сума, тобто результат дії, є найбільшим числом. У випадку з відніманням зменшуване, тобто перша цифра, завжди є найбільшим числом, тоді як відʼємник і різниця (результат віднімання) менші. Це значить, що якщо доданки можна міняти місцями, то зменшуване і відʼємник плутати і міняти не можна ні в якому разі. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у тому, щоб знаходити зменшуване і відʼємник, для чого є різні методи. Щоб знайти зменшуване, треба до різниці додати відʼємник, а щоб знайти відʼємник, треба від зменшуваного відняти різницю. Головне – запамʼятати, як між собою повʼязані складові частини процесу віднімання. На кожному етапі вправи невідомою буде та чи інша частина прикладу. Учнь аналізує зображення, розуміє, чого саме бракує на цей раз і використовує саме той спосіб знаходження невідомого, який слід конкретно цього разу. Коли учень вводить у пусту клітинку число, яке вважає вірним, то проходить на новий етап. Всі числа мають приємний стиль візуального оформлення, всі виконані у яскравих кольорах, тож учню буде цікаво рухатись з етапу на етап.

 

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.5
Вписуємо пропущені числа у виразі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися